Serwis powstaje we wsp?pracy z The Times
Baner_10

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Ciesz się tym co jest,nie przywiązuj wagi do niczego,bądź obserwatorem. Patrz na innych tak jak by chodzili po scenie, grali swoje role,to jest istotne na dziś. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Nie oczekuj niczego szczególnego, dzisiejszy dzień będzie spokojny i monotonny. To jest to czego potrzebujesz od kilku dni. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Czujesz się jakbyś był więźniem samego siebie i otoczenia. Zdejmij z siebie tę pętle i mów co Cię gnębi. Uwolnij się, rozwiń swoje skrzydła. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Nie bądź dyktatorem, staraj się tworzyć związek partnerski. W innym wypadku wszystko zepsujesz. Miłość da Ci spokój i poczucie bezpieczeństwa. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Nie oceniaj innych wg swojego punktu widzenia, jesteś nie sprawiedliwy. Staraj się podchodzić do pracowników i kolegów z pracy ze zrozumieniem i dyplomacją. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Jesteś osobą godną zaufania, odpowiedzialna i systematyczną. Ale jeśli będziesz bierny, twojej pracy nikt nie zauważy. Pokaż na co Cię stać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Zmiana partnera nie pomoże jeśli nie zmienisz podejścia. Nie zawsze tylko Ty masz rację. Współdziałaniem więcej osiągniesz niż mógłbyś przypuszczać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Masz sporą fantazję, nie tylko seksualną. Staraj się wykorzystywać swój atut, tym sposobem potrafisz załagodzić spory i doprowadzić do harmonii. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Ostatnio była trochę napięta atmosfera. Jeśli masz problem z podejmowaniem decyzji przemyśl czy zajmowane stanowisko jest dla Ciebie odpowiednie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Nie ufaj osobie którą ostatnio poznałeś lub znasz dosyć krótko. Propozycja bardziej intratnego stanowiska lub zmiany pracy może być bardzo niekorzystna. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Pesymistyczny nastrój objawia się niezadowoleniem z siebie i z otoczenia. Zejdź na ziemię, więcej realizmu. Mów o co ci chodzi tak będzie najlepiej. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Masz wiele talentów. Staraj się jednak, aby twoje wysiłki nie poszły na marne. Eksponuj siebie pokazuj co potrafisz, zasługujesz na wyróżnienie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
Baner3

Wasze opinie

 • 1
 • 2
 • 3

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Centrum Wsparcia Klienta

 • 22 445 24 04
 • bok@free-pro.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Horoskop miesięczny partnerski

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny partnerski - Lew - Kwiecień 2015 (23.07 - 23.08)

Samotne Lwy nie izolujcie się od świata! Dajcie komuś szansę na dotarcie do siebie. Lwy w stałych związkach powinny bardziej zadbać o uczucia Swojego partnera, gdyż czuje się on niekochany, odrzucony. Za bardzo koncentrujesz się na sferze cielesnej.
 

 Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Tarocistka Magda

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Teraz wolny

Wróżka Sybila

Witam,Jestem Wróżka Sybila. Posługuję się w mojej pracy Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Posiadam również jasnowidzenia. Ukazuję przeszłość, teraźniejszość i...
Nowy Promocja
E-mail Chat SMS Callback 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny

Akia

Kochani,Świat i Życie mogą być cudownymi doświadczeniami... Często jednak gubimy się i tracimy poczucie cudowności Siebie, Świata i Życia... Mogę pomóc Wam odnaleźć to poczucie spełnienia i...
Nowy Promocja
E-mail Callback SMS 700 Chat Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny

Wróżka Sandra

PROMOCJA SMS 4,92 zł, czat 1zł/min, email 25zł.Jestem renomowaną wróżką z południa Polski, wróżby opieram głównie o karty cygańskie, runy, Tarot, wahadełko, numerologię. Zgłębiam...
Nowy Promocja
E-mail Chat Callback SMS 700 Imprezy Salonik Kamera
1 2 3 4 5