Serwis powstaje we wsp?pracy z The Times

Dziś w programie

Jadwiga

Jadwiga

Koniec Roku to czas podsumowań, ale i planów na następny Rok. Co chcesz zmienić, jakie...
Program na żywo 2016-06-02 o 20:00
Baner_10

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Możecie w dzisiejszym dniu być bardzo powściągliwe. Nie będziecie na pewno skłonne do okazywania uczuć… Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Może Was spotkać jakaś przykrość, ale tak naprawdę wystarczy się przyjrzeć innym osobom. Nie dajcie się „wykiwać”. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) To będzie dzień, w którym nie będzie miejsca na rozum. Dziś trzeba będzie podjął jakieś ważne, uczuciowe decyzje. Kierujcie się sercem! Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Możliwy flirt lub inne sympatyczne kontakty. Oby jednak nie skończyły się tylko i wyłącznie na dobrych chęciach. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Nie słuchajcie swoich obaw. Warto uspokoić się, odprężyć, trzeba się też porządnie wyspać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) To będzie dzień, w którym trzeba użyć sprytu i swojej inteligencji. Trzeba po prostu trochę „pokombinować”, aby wyszło to na dobre. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Dziś odniesiecie jakiś poważny i ważny sukces, tylko, aby to nie przeszło w „samochwałę”. Warto się liczyć i z innymi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Będzie to dzień, w którym nie trudno będzie o kłótnie. Może trzeba bardziej przyjrzeć się sobie? Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Czeka Was niespodziewana wygrana lub inny „urodzaj”. Szczęście będzie Wam dziś dopisywać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Możliwe, że zajdą poważne zmiany, a już na pewno dzisiejszy dzień opanują wszelkie poważne sytuacje. Wszelkie zmiany są zawsze na swój sposób konstruktywne. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Dostaniecie ważne wiadomości lub coś się nagle zadzieje. Będzie bardzo pozytywnie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Trzeba będzie powalczyć o „swoje”. Tylko, że możecie się czuć atakowane, co będzie tworzyło konflikt. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
Baner3

Wasze opinie

 • 1
 • 2
 • 3

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Centrum Wsparcia Klienta

 • 22 445 24 04
 • bok@free-pro.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Horoskop miesięczny partnerski

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny partnerski - Lew - Maj 2016 (23.07 - 23.08)

Lwy w stałych relacjach spróbujcie w pierwszych dniach maja zapanować nad swoimi emocjami,namiętnościami, jeśli nie chcecie mieć kłopotów. Pod wpływem używek możecie zdradzić swoją ukochaną osobę, co doprowadzi do rozstania. /druga połowa maja będzie obfitować dla wszystkich Lwów w czas miłości, poznawania. Wolne Lwy wrócą do relacji z przeszłości.Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Tarocistka Magda

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Teraz wolny

Selena

Jestem dyplomowaną taro terapeutką,zawsze dążę do przekazywania tego,co widzę,uczciwie.W sposób jasny, bezpieczny i optymistyczny pomagam znaleźć najlepsze rozwiązanie.Tarotem i Aniołami...
Nowy
E-mail Chat Callback SMS 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny

Jasnowidz Maja Pracoń

Maja Pracoń wróży za pomocą kart Tarota.Interpretuje też informacje zawarte w dacie urodzenia. Dzięki dużej intuicji, wyczuciu i wiedzy odczytuje dogłębnie informacje zawarte w kartach. Jej...
Nowy
Callback SMS 700 Kamera E-mail Chat Imprezy Salonik
Teraz wolny

Ezoterium Wróżka Beata

Od wielu lat zajmuję się wróżeniem, poradami psychologicznymi, jasnowidzeniem, poradami życiowymi, jak również zawodowymi. Jeśli chcesz wiedzieć co Cię czeka w przyszłości, pragniesz...
Nowy
E-mail Chat Callback SMS 700 Imprezy Salonik Kamera
1 2 3 4 5