Serwis powstaje we wsp?pracy z The Times

Dziś w programie

Frida

Frida

Z wykształcenia i zamiłowania jestem artystą plastykiem. Równolegle w czasie rozwijały się...
Program na żywo 2016-07-30 o 17:00
Baner_10

Horoskop dzienny

 • 1 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Nie wprowadzaj atmosfery rygoru, każde z Was ma prawo do własnego zdania. Okazuj też więcej uczucia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Wysiłek się opłacił. Będą wymierne efekty a to dla Ciebie w tym momencie najważniejsze bo potrzebujesz tych pieniędzy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Ryby
  (02.19 - 03.20) Będzie trzeba zmierzyć się z rzeczywistością i nadrobić stracony czas. Zbyt wiele zaniedbujesz tak w pracy jak i w życiu osobistym. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Baran
  (03.21 - 04.20) Przemyśl czy 2 + 1 to dobre rozwiązanie? Taka sytuacja nie potrwa długo. Mogą pojawić się kłopoty. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Byk
  (04.21 - 05.21) Wreszcie robisz co do ciebie należy. Pomyśl o zdrowiu i zmianie diety – nie musisz ciągle jeść mięsa – to może mieć zgubne skutki dla Twojego zdrówka. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Całe szczęście nieporozumienie zażegnane. Wszystko powoli wraca do normy - nauczona doświadczeniem na pewno nie będziesz tracić z oczu kochanej osoby. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Rak
  (06.23 - 07.22) Dzisiaj pracowity dzień, każdy otrzymał nowe zadanie i wszyscy mają okazję wykazać się własną inicjatywą i odpowiedzialnością. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Lew
  (07.23 - 08.23) Na wszystko masz czas - natomiast zbyt mało uwagi poświęcasz tej, którą kochasz. Powiedz jej przynajmniej, że jest dla ciebie najważniejsza. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Panna
  (08.24 - 09.23) Wizyta przełożonych wprowadzi konsternację, ale też przyjemne zaskoczenie. Będziesz miała okazję pochwalić się co naprawdę potrafisz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Waga
  (09.24 - 10.23) Brak stabilizacji uczuciowej daje się we znaki. Uważaj bo o „mały włos”, mógł powstać nowy problem w waszym jeszcze kruchym związku. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Zachowaj takt bo wzbudzasz niepokój wśród pracowników i tracisz autorytet. To może poważnie zachwiać poczuciem zaufania wobec Ciebie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Znowu sobie folgujesz na pewno musisz postanowić co zrobić ze swoimi skłonnościami do obżarstwa. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
Baner3

Wasze opinie

 • 1
 • 2
 • 3

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Centrum Wsparcia Klienta

 • 22 310 23 03
 • biuro@scenicgroup.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Horoskop miesięczny partnerski

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny partnerski - Lew - Lipiec 2016 (23.07 - 23.08)

Lwy w stałych związkach odnowią w miesiącu lipcu swoje przyrzeczenia małżeńskie i zdecydują się na powiększenie rodziny. To dobry czas na spotkania rodzinne, remonty, a także jeśli o tym marzycie na zakup wymarzonego domu. W drugiej połowie lipca wyjedziecie wspólnie z dziećmi do gospodarstwa agroturystycznego, gdzie odpoczniecie na maksa. Wolne Lwy w miesiącu lipcu będą korzystały z życia. Cały miesiąc upłynie wam na imprezach zakrapianych sporą ilością alkoholu, a także przypadkowych kontaktach seksualnych. To nie jest czas na miłość.Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Tarocistka Magda

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Zajęty

Selena

Jestem dyplomowaną taro terapeutką,zawsze dążę do przekazywania tego,co widzę,uczciwie.W sposób jasny, bezpieczny i optymistyczny pomagam znaleźć najlepsze rozwiązanie.Tarotem i Aniołami...
Nowy
E-mail Chat Callback SMS 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny

Lena Tall

Witam Państwa,nazywam się Lena Tall i jestem tarocistką i dyplomowaną bioterapeutką.Zapraszam serdecznie do rozmów z tarotem w tle lub w roli głównej ;-)
Stały
E-mail Chat Callback SMS 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny

Voceana

To o czym musisz pamiętać. Zdarza nam się lekceważyć zarówno obecną sytuację, jak i wszystko to, co miało miejsce w przeszłości. Z różnych względów staramy się wyprzeć ze...
Nowy
E-mail Chat SMS 700 Callback Imprezy Salonik Kamera
1 2 3 4 5