Serwis powstaje we wsp?pracy z The Times

Dziś w programie

Emma_Cole

Emma_Cole

Magia jest drogą, Tarot - drogowskazem.Jako wróżka kieruję się przekonaniem, że człowiek do...
Program na żywo 2015-06-05 o 17:00
Baner_10

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Zapowiada się wzmożona praca, nie spiesz się, bądź bardziej uważny mogą czekać dziwne niespodzianki. W domu pomyślność nie będzie Ci sprzyjać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Spotkanie z przyjacielem -wysłuchaj go uważnie i skorzystaj z jego rad. Wystrzegaj się przesadnej pewności siebie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Twoje sprawy sercowe są na dobrej drodze. Natomiast w pracy może powstać konflikt, który może być następstwem Twojego działania. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Masz odpowiedzialną pracę i wiele trosk. Zwolnij trochę całego świata nie uszczęśliwisz. Pozwól niech się też inni wykażą. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Dzień pełen radości – Twoja wytrwałość znajdzie uznanie – otrzymasz dawno oczekiwane pieniądze. Nie zapominaj o sobie w ferworze zajęć - tak nie wolno. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Zwlekałeś z decyzją żeby być razem - no i dobrze - ostrożności nigdy nie jest za wiele w tak istotnej sprawie. Zapowiadają się ciekawe wiadomości z zagranicy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Dużo pracy - dzisiaj bez wypicia kawki? Twoja pomyślność będzie dzisiaj zależeć od Twoich zdolności. Nie polegaj wyłącznie na szczęściu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Znajdziesz dzisiaj rozwiązanie dla wielu kłopotliwych spraw. Natomiast jeżeli podjąłeś decyzję pójść do lekarza to bardzo słusznie – najwyższy czas. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Jeżeli Ci nie pasuje ten związek nie ciągnij tego w nieskończoność bo tylko szkodzisz sobie. Twoje pragnienie zmiany zostanie zaspokojone. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Zapowiada z się podróż, która w istotny sposób może wpłynąć na Twój los. Natomiast w domu nieporozumienia mogą być przyczyną kłopotów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Możesz otrzymać propozycję zrobienia pewnego interesu. Ten dzień może zbyć zapowiedzią nowego okresu w Twoim życiu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Masz kłopot - wyłącznie ze swojej winy bo lekceważysz pracę i nie skupiasz się na tym co robisz. Zaniedbały się nasze Rybki na całej linii. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
Baner3

Wasze opinie

 • 1
 • 2
 • 3

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Centrum Wsparcia Klienta

 • 22 445 24 04
 • bok@free-pro.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Horoskop miesięczny partnerski

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny partnerski - Lew - Kwiecień 2015 (23.07 - 23.08)

Samotne Lwy nie izolujcie się od świata! Dajcie komuś szansę na dotarcie do siebie. Lwy w stałych związkach powinny bardziej zadbać o uczucia Swojego partnera, gdyż czuje się on niekochany, odrzucony. Za bardzo koncentrujesz się na sferze cielesnej.
 

 Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Tarocistka Magda

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Teraz wolny

Wróżka Sybila

Witam,Jestem Wróżka Sybila. Posługuję się w mojej pracy Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Posiadam również jasnowidzenia. Ukazuję przeszłość, teraźniejszość i...
Nowy Promocja
E-mail Chat SMS Callback 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny

Wróżka Ewa

(R) Mili Państwo -- jestem tutaj dla Was ! Jestem dyplomowanym psychotronikiem. Wróżenie jest moim powołaniem i misją.Jestem parapsychologiem , Mistrzem i Nauczycielem Reiki. Od wielu lat...
Nowy
E-mail Chat Callback SMS 700 Imprezy Salonik Kamera
Tylko 700

Adrianna Jaśmin

Witam Cię serdecznie na moim profilu:)Mam na imię Adrianna i od kiedy pamiętam zajmuję się ezoteryką.Jest to związane z tradycją rodzinną, a konkretnie predyspozycjami do jasnowidzenia...
Nowy Promocja
1 2 3 4 5