Serwis powstaje we wsp?pracy z The Times
Baner_10

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Mężczyzno, w tym dniu wystrzegaj się kobiet. Kobieto, dzisiaj nie wchodź w układy partnerskie, towarzyskie. Dzisiejszy dzień nie sprzyja takim relacjom. W pracy pojawią się zakłócenia i dziwnie niepomyślne zdarzenia. W domu spokojnie i bez emocji. Nie dopuszczaj do kłótni. Może wystąpić zmęczenie psychiczne i napięcie spowodowane przez trudności i przerw w pracy, relacje rodzinne i niezrealizowane plany osobiste. Pomyśl o zdrowiu, diecie i żywieniu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Spotkasz ludzi, którzy są dominujący i silni. Możesz czuć się manipulowany przez nich, ale mogą nauczyć ciebie wnikania w swoje własne głębokie pokłady psychiki. Staraj się patrzeć subiektywnie na swoje życie i dusze. Czakra trzeciego oka będzie szczególnie pomocna. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Może wystąpić zmęczenie psychiczne i napięcie spowodowane przez trudności i przerwy w pracy. Relacje osobiste też dadzą znać o sobie. Być może trzeba będzie wybrać między samorealizacją własną, a pracą grupową... Niewielki problemy zdrowotne. Twoja wydajność i kreatywność szwankuje. Korzystny czas do refleksji nad swoimi postawami i opinii w odniesieniu do prywatnego życia i kariery. Być może trzeba zmienić niektóre z poglądów w celu zwiększenia pozytywnych efektów w tych obszarach. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Inne spojrzenie na dotychczasowe dokonania. Twoją przysłowiową cechą jest oszczędność, ale w tym miesiącu czeka cię wiele pokus do wydawania pieniędzy. Zainwestuj dobrze oszczędności, a dzisiaj odpocznij. Giełda, sprawy pracy zaczekają do jutra. Wpadną dobrzy znajomi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Najważniejsze jest, aby używać konstruktywnego i racjonalnego myślenia. Wypoczynek najważniejszy. Odbicie od pracowitych dni. Będzie najlepiej, jeśli spędzisz ten dzień na wypoczynku, oraz skupieniu nad żywotem ciała i duszy. Odpoczynek na łonie natury. Tutaj masz szanse spotkać drugą połowę. Sprawy zawodowe w normie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Niedziela dzień rodzinny. W tym tygodniu nie masz ochoty na spotkania. Jedynie jesteś gotowa odebrać telefon od najbliższej osoby. Niedziela pełna melancholii i odpoczynku. Wyprania szarych komórek. Jedyne, co możesz to wyjść z domu i pójść bez sensu do dużego hipermarketu. Zagubić się w tłumie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) To jest dobry czas dla spokojnej medytacji, kontemplacji i duchowej odnowy. Zapragniesz odpocząć. Pewne sprawy przestaną cię, aż tak interesować. Niektóre rodzinne plany okażą się ważniejsze od twoich zawodowych zmagań. Jedna uwaga. Wszystkie spotkane przygodne osoby przynoszą szczęście, Możliwość spotkania wielkiej miłości. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Dzień na spotkanie ludzi, którzy są bardzo naładowanie pozytywnymi energiami. Możesz czuć się manipulowany przez nich. Nie daj się wciągnąć w intensywną prace. To nie dzień na takie wyzwania. Ktoś obdarzy cię dużym zaufaniem. Osobie szczerej i skromnej, możesz zaufać. Perswazją i naświetleniem sytuacji więcej zdziałasz, niż represjami i groźbami. Opanuj nerwy. To przedostatni dzień pracowitego tygodnia, nie warto psuć sobie i innym humorów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Nie pożyczaj pieniędzy osobom, które nie umieją utrzymać finansowej dyscypliny. Zaangażuj się we własne finanse. Sporządź podsumowanie upływającego miesiąca i zaplanuj aktualny. Dobry dzień na zakładową i domową księgowość. Nie zapomnij o niedzielnym spacerze. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Możesz stworzyć atmosferę magii wokół siebie. Masz możliwość, aby się pojawić, jako inny człowiek. Dzisiaj masz możliwość pokazania swojej osobowości wszystkim ludziom. Świecisz niesamowitym światłem magii. Zdrowie w idealnej formie. Sprawność fizyczna wyśmienita. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Pozwól innym wyżalić się i wypłakać, jednak zostaw sobie miejsce na spokojny klimat duszy. Własnej duszy. Bądź opiekuńczy. Przyjaciele i rodzina z chęcią odwiedzać będą twój dom i zostawać dłużej, docenią twoje otwarcie i spokój. Pamiętaj również o sobie. Wszystko zrównoważone. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Masz komfort i swobodę w wyjaśnieniu swoją kreatywność i umiejętności w przedsięwzięciach. Nowe i inspirujące doświadczenia przynoszą większe zrozumienie i świadomość wszystkiego, co możesz zaoferować światu. Inni ludzie mogą poczuć, że twoje pragnienia i pomysły są oparte na sprawiedliwości i równości, a one oferują możliwości wyrażania siebie. Rozmawiaj z pracownikami. Rozmawiaj z szefem. Świetny okres na pokazanie swoich pomysłów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
Baner3

Wasze opinie

 • 1
 • 2
 • 3

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Centrum Wsparcia Klienta

 • 22 445 24 04
 • bok@free-pro.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Horoskop miesięczny partnerski

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny partnerski - Lew - Wrzesień 2015 (23.07 - 23.08)

Dla Lwów pozostających w stałych relacjach wrzesień będzie czasem na podjęcie decyzji o legalizacji swojego długoletniego związku. Samotne Lwy niestety po raz kolejny utracą szansę na wejście w stała relację. Źle ocenicie nową znajomość.


 

 Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Wróżka Julianna

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Teraz wolny

Wróżka Sybila

Witam,Jestem Wróżka Sybila. Posługuję się w mojej pracy Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Posiadam również jasnowidzenia. Ukazuję przeszłość, teraźniejszość i...
Nowy Promocja
E-mail Chat SMS Callback 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny

Selena

Jestem dyplomowaną taro terapeutką,zawsze dążę do przekazywania tego,co widzę,uczciwie.W sposób jasny, bezpieczny i optymistyczny pomagam znaleźć najlepsze rozwiązanie.Tarotem i Aniołami...
Nowy
E-mail Chat Callback SMS 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny

Henrietta

UWAGA - mail przesłanie anielskie 10 zł.Zawsze różniłam się od swojego otoczenia, zarówno wiedzą jak i zachowaniem. Część moich przodków pochodzi z Kresów i...
Nowy Promocja
E-mail Chat Callback SMS 700 Imprezy Salonik Kamera
1 2 3 4 5