Serwis powstaje we wsp?pracy z The Times
Baner_10

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Postaraj się spojrzeć na świat nieco inaczej niż dotychczas, a zobaczysz, że znajdziesz rozwiązanie trapiącego Cię od dłuższego czasu problemu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Nie zaczynaj dnia bez śniadania, bo w ciągu dnia nie będziesz mieć czasu na zjedzenie zdrowego posiłku. Weź z sobą drugie śniadanie do pracy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Z pozoru drobny kłopot może okazać się bardzo poważnym problemem, dlatego nie możesz bagatelizować żadnego zagrożenia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Pozwól sobie czasem pomóc, pamiętaj, że są wokół Ciebie osoby, które mogą Cię wyręczyć w obowiązkach, wystarczy tylko poprosić o pomoc. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Postaraj się dziś w pracy znaleźć wolną chwilę, abyś mogła w spokoju zjeść ciepły obiad. To ważne, gdyż od dłuższego czasu odżywiasz się niezdrowo. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Ktoś kogo bardzo kochasz może sprawdzić Ci dziś ogromną przykrość. Choć bardzo mocno to przeżyjesz, przemyśl to dokładnie, ale nie kończ tej relacji. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Nie podejmuj dziś decyzji pod wpływem nerwów. Złość i gniew będą złymi doradcami, dlatego musisz się uspokoić, inaczej możesz tego żałować. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Sposobem na Twoje problemy finansowe może być znalezienie dodatkowej pracy. Zwróć szczególną uwagę na drobne ogłoszenia w prasie i internecie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Cały czas masz do siebie pretensję, że nie jesteś dobra w tym co robisz. Spójrz tylko na swoje koleżanki w pracy i zobacz, że jesteś od nich lepsza. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Kluczem do sukcesu będzie wiara w siebie i swoje możliwości, inaczej możesz zaprzepaścić szansę na którą od dawna czekasz z utęsknieniem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Lekarstwem na Twoje skołatane nerwy będzie zielona herbatka, pamiętaj jednak aby kupić ją w sklepie zielarskim z prawdziwego zdarzenia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Przed Tobą bardzo stresujący dzień, zadbaj o to by wypić 3 litry wody mineralnej. Wieczorem wybierz się na długi spacer do parku. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
Baner3

Wasze opinie

 • 1
 • 2
 • 3

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Centrum Wsparcia Klienta

 • 22 445 24 04
 • bok@free-pro.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Horoskop miesięczny partnerski

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny partnerski - Lew - październik 2014 (23.07 - 23.08)

Teraz liczy się partnerstwo i współpraca w każdej dziedzinie życia, więc wszystkie trudne sprawy konsultuj z partnerem i współpracownikami. Warto też właśnie teraz zaakceptować to co nie można zmienić i nie walczyć z wiatrakami, gdyż nic to nie da. Uważaj też na ludzi którzy zechcą manipulować Twymi uczuciami, szczególnie jeśli są to najbliżsi.Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Tarocistka Magda

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Teraz wolny

Wróżka Sybila

Witam,Jestem Wróżka Sybila. Posługuję się w mojej pracy Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Posiadam również jasnowidzenia. Ukazuję przeszłość, teraźniejszość i...
Nowy
E-mail Chat SMS Callback 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny

Wróżbita Robert Kowis

Wróżbita Robert Kowis pochodzi z rodziny, której nie jest obcy świat ezoteryki. Wsparciem i mentorem była dla niego jego babcia, która podarowała mu pierwsze karty i...
Nowy
E-mail Chat Callback SMS 700 Kamera Imprezy Salonik
Zajęty

Kerkira

Jeśli jesteś gotowy poznać swoją przyszłość zapukaj do moich drzwi. Tarot odchyli przed Tobą rąbka tajemnicy przyszłości. Pamiętaj jednak, to karty szczerości i życia, ukazują zatem nie tylko radość...
Nowy Promocja
E-mail Chat Callback SMS 700 Imprezy Salonik Kamera
1 2 3 4 5