Serwis powstaje we wsp?pracy z The Times
Baner_10

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Będziesz dziś w wyraźnie lepszej formie niż ostatnimi czasy. W pracy możesz liczyć na pochwały ze strony Szefa, który zwróci uwagę na Twoje ambitne podejście do obowiązków. Nie przestawaj planować ponieważ masz dziś spore szanse na realizacje celów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Nie staraj się doszukiwać fałszu tam, gdzie go nie ma. Nie wszyscy ludzie są źli. Pomyśl, że niektórzy chcą Ci bezinteresownie pomóc dlatego tylko, że Jesteś dla nich ważny. Zamiast przeczuwać straszny spisek wysłuchaj co oferuje Ci ze swej strony przyjaciel i zdecyduj się lub nie na jego pomoc serdecznie mu dziękując. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Pamiętaj, że lato trwa już tylko w kalendarzu. Dlatego przed wyjściem z domu pamiętaj dziś o ciepłym ubraniu i skutecznym parasolu. Jesteś narażony bowiem na wszelkie przeziębienia. Wieczorem pomyśl o gorącej kąpieli i dobrej herbacie z miodem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Poniedziałek nie musi być trudny jeśli tylko nie potraktujesz tego co niesie dzień jako przykrych obowiązków. Postaraj się to co możesz zrealizować następnego dnia tak, by dziś wieczorem przygotować sobie czas tylko dla siebie. Domowe SPA to to czego Ci dziś potrzeba. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Naucz się trzymać język za zębami ponieważ Twoje niewinne opinie na temat innych mogą wywołać ogromną awanturę. Pamiętaj, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem. To, że coś Ci nie odpowiada nawet, gdy Ciebie nie dotyczy to nie powód, by oceniać innych i wydawać krytyczne opinie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Zwróć uwagę na to co jesz. Twoja dieta dalece odbiega od zdrowych posiłków. Poza tym często nie jesz o stałych porach. Czekolada nie zastąpi śniadania, a kawa obiadu. Zacznij planować jadłospis z jednodniowym wyprzedzeniem to pomoże Ci w kontrolowaniu tego co jesz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Karty wróżą nową znajomość z osobą, która odmieni Twoje życie. Jedynie w Twoich rękach leży decyzja, czy w porę docenisz dobre intencje osoby o której jeszcze tak niewiele wiesz. Postaraj się nie tylko słyszeć, ale i słuchać co inni mówią do Ciebie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Pierwszy września to nie koniec świata. Poza tym lato trwa jeszcze przez kilka tygodni. Zaplanuj co należy zrobić jeszcze dziś, a co w ciągu miesiąca ponieważ nadchodzi intensywny czas w pracy. Zamiast przeżywać koniec lata zmień garderobę i sprawdź, czy w Twoim domu nie brakuje leków przeciw grypie ponieważ Jesteś teraz podatny na wszelkie przeziębienia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Zadaj sobie pytanie, czy Twoje działania nie ranią uczuć drugiej połowy. Przecież to, że Ty zdajesz sobie sprawę z uczuć którymi darzysz Partnera nie oznacza, iż on czuje podobnie. Tym bardziej, iż lubisz być oschły kiedy mowa o uczuciach i wszelkie sprawy związane z budowaniem relacji ostatnimi czasy odkładasz na później. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Szczęście sprzyja Ci dziś w sprawach finansowych. Możesz więc śmiało składać wniosek dotyczący pożyczki, czy kredytu. To także dobry okres dla wszelkich lokat i tym podobnych przedsięwzięć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Ktoś rozważny i życzliwy może zaproponować Ci swoją pomoc. Staraj się więc docenić pomoc jednocześnie nie wyręczając się drugą osobą. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Zrób coś dla siebie. Twoje plecy, aż proszą o pomoc. Poszukaj więc dziś godnego polecenia masażysty i opowiedz mu o bólach mięśni umawiając się na pierwszy masaż. To poprawi także Twój stan ducha. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
Baner3

Wasze opinie

 • 1
 • 2
 • 3

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Centrum Wsparcia Klienta

 • 22 445 24 04
 • bok@free-pro.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Horoskop miesięczny partnerski

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny partnerski - Lew - sierpień 2014 (23.07 - 23.08)

Teraz powinieneś wreszcie odpocząć, wyciszyć się i zebrać siły na dalsze działanie. Już w połowie miesiąca pojawi się ktoś, kto zechce Cię wspierać i naładuje dobrą energią. Jeśli jesteś z kimś kogo dobrze znasz zarówno z dobrej jak i z nieco gorszej strony i akceptujesz go w całości, to właśnie teraz możesz śmiało decydować się na trwały związek z nim, macie szanse żyć długo i szczęśliwie.Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Wróżka Julianna

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Teraz wolny

Wróżka Sybila

Witam,Jestem Wróżka Sybila. Posługuję się w mojej pracy Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Posiadam również jasnowidzenia. Ukazuję przeszłość, teraźniejszość i...
Nowy Promocja
E-mail Chat SMS Callback 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny
Ekspert_tv

Wróżbita Soleil

Witam z tej strony Wróżbita Soleil.Posługuję się moim pseudonimem- Soleil (z francuskiego- Słońce), ponieważ zawsze, wraz ze Słońcem, pojawia się nowy dzień- nowa nadzieja, nowe plany, nowe...
Teraz wolny
Ekspert_tv

Noma

Nazywam się Noma. Posiadam niezwykły dar. Potrafię wcielić się w Państwa sytuacje i pomóc rozwiązać każdy problem. Ezoteryka od dziecka była moją pasją a także powołaniem. Posługuję się...
1 2 3 4 5