Serwis powstaje we wsp?pracy z The Times
Baner_10

Horoskop dzienny

  • 1 Baran
    (03.21 - 04.20) Twój optymizm i zapał jakby przygasł, miotają Tobą sprzeczne uczucie z ostatnimi wydarzeniami. Zawiodłeś się na partnerze i nie wiesz jaką masz podjąć decyzję. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
  • 2 Byk
    (04.21 - 05.21) Kieruj się rozsądkiem a nie emocjami sam zadecyduj co dalej masz robić i nie korzystaj z niczyich podpowiedzi bo one są nie szczere. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
  • 3 Bliźnięta
    (05.22 - 06.22) Pomimo trudnych doświadczeń staraj się być szczery i otwarty. Nie uzewnętrzniaj osobistych problemów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
  • 4 Rak
    (06.23 - 07.22) Zaufaj sobie, nie mniej korzystaj z rozważenia wszystkich okoliczności i możliwości potrzebnych do rozwiązania problemu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
  • 5 Lew
    (07.23 - 08.23) Staraj się wykazywać dużo silnej woli dotyczącej systematyczności stosowania zalecanej terapii. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
  • 6 Panna
    (08.24 - 09.23) Staraj się panować nad swoimi emocjami, okaż serce wobec najbliższych zachowaj równowagę w każdej sytuacji. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
  • 7 Waga
    (09.24 - 10.23) Staraj się ufać sobie i bądź bardziej pewny tego co robisz. Stworzy to lepszą atmosferę w pracy i nie będzie poczucia rozproszenia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
  • 8 Skorpion
    (10.21 - 11.22) Zdrowie - osoby bliskiej w twojej rodzinie może okazać się gorsze niż myślałeś. Okaż większe zainteresowanie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
  • 9 Strzelec
    (11.23 - 12.21) Ciesz się szczęściem z każdym kto na to zasługuje. W pracy postępuj w sposób przemyślany i miej na uwadze dobro własnej firmy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
  • 10 Koziorożec
    (12.22 - 01.20) Spłać zaciągnięte długi. Zwróć uwagę na swoje sny staraj się przeanalizować co chce podpowiedzieć Ci Twoja podświadomość. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
  • 11 Wodnik
    (01.21 - 02.18) Twoja większa tolerancja w związku zaowocuje - miłość będzie odwzajemniona. Przeżyjecie naprawdę piękny dzień. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
  • 12 Ryby
    (02.19 - 03.20) Doskonałe perspektywy na rozwój firmy, względnie otrzymanie nowej pracy czy też kredytu na rozpoczęcie czegoś nowego. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
Baner3

Wasze opinie

  • 1
  • 2
  • 3

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Centrum Wsparcia Klienta

  • 22 445 24 04
  • bok@free-pro.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Horoskop miesięczny partnerski

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny partnerski - Lew - październik 2014 (23.07 - 23.08)

Teraz liczy się partnerstwo i współpraca w każdej dziedzinie życia, więc wszystkie trudne sprawy konsultuj z partnerem i współpracownikami. Warto też właśnie teraz zaakceptować to co nie można zmienić i nie walczyć z wiatrakami, gdyż nic to nie da. Uważaj też na ludzi którzy zechcą manipulować Twymi uczuciami, szczególnie jeśli są to najbliżsi.Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Wróżka Julianna

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Teraz wolny

Wróżka Sybila

Witam,Jestem Wróżka Sybila. Posługuję się w mojej pracy Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Posiadam również jasnowidzenia. Ukazuję przeszłość, teraźniejszość i...
Nowy
E-mail Chat SMS Callback 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny

*Tajga*


Nowy Promocja
E-mail Chat Callback SMS 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny

Livia

Nazywam się Livia i witam serdecznie na mojej stronie.Czasem w życiu przychodzą takie chwile,kiedy stajemy na rozdrożu.Nie wiemy którą drogę wybrać,boimy się popełnić kolejnego błędu..Wtedy...
Nowy
E-mail SMS Kamera Chat Callback 700 Imprezy Salonik
1 2 3 4 5