Serwis powstaje we wsp?pracy z The Times
Baner_10

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Poznasz osobę która Cię zafascynuję. Nie wywyższaj się w pracy i nie lekceważ konkurencji bo możesz mieć kłopoty. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Na miłość nie jest dobry dzisiejszy dzień. Natomiast sprzyja transakcjom jednak bądź uważny żeby nie popełnić błędu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Uważaj bo Twoje miłostki mogą być zauważone i mogą być powodem do rozstania. Masz zmienne nastroje to stwarza pewne kłopoty w kontaktach z ludźmi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Masz wspaniałe dzieci one są Twoją dumą. Dzisiejszy dzień może przynieść miłą niespodziankę. Może być też możliwość korzystnych transakcji finansowych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Może okazać się że masz kłopoty z dziećmi. Wysiłki zawodowe i niekonsekwencja mogą spowodować problemy prawne. Zachowaj daleko idącą ostrożność. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Jeżeli oczekujesz dziecka to może okazać się że jest pewien problem. W pracy możesz liczyć na wsparcie współpracowników i mieć poczucie bezpieczeństwa. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Twoja niewierność może przysporzyć kłopoty. Bądź ostrożny masz trochę wrogów. W pracy natomiast. zła passa została pokonana wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Staraj się zmienić stosunek do dzieci bo możesz stracić to co masz najcenniejsze. Zarzuty dotyczące niegospodarności nie dotyczą Ciebie. Zachowaj optymizm. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Popełnione zostały pewne błędy niestety coraz bardziej stają się one widoczne -niepożądana ciąża. Zadbaj o sprawy finansowe. Nie zaciągaj więcej kredytów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Możesz kogoś pokochasz i to może być dobrym początkiem na przyszłość. W pracy znaczna poprawa w zakresie finansów. Możesz otrzymać pieniądze na które czekałeś. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Możesz otrzymać wiadomość o upragnionej ciąży lub równie miłej dla Ciebie wiadomości. Kieruj się intuicją. Kontakty z kobietami mogą okazać się korzystne. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Zaufaj tym, których kochasz. Dobry dzień na zarobienie trochę pieniędzy. Konieczność podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
Baner3

Wasze opinie

 • 1
 • 2
 • 3

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Centrum Wsparcia Klienta

 • 22 445 24 04
 • bok@free-pro.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Horoskop miesięczny partnerski

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny partnerski - Lew - Kwiecień 2015 (23.07 - 23.08)

Samotne Lwy nie izolujcie się od świata! Dajcie komuś szansę na dotarcie do siebie. Lwy w stałych związkach powinny bardziej zadbać o uczucia Swojego partnera, gdyż czuje się on niekochany, odrzucony. Za bardzo koncentrujesz się na sferze cielesnej.
 

 Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Tarocistka Magda

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Teraz wolny

Wróżka Sybila

Witam,Jestem Wróżka Sybila. Posługuję się w mojej pracy Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Posiadam również jasnowidzenia. Ukazuję przeszłość, teraźniejszość i...
Nowy Promocja
E-mail Chat SMS Callback 700 Imprezy Salonik Kamera
Zajęty

Selena

Jestem dyplomowaną taro terapeutką,zawsze dążę do przekazywania tego,co widzę,uczciwie.W sposób jasny, bezpieczny i optymistyczny pomagam znaleźć najlepsze rozwiązanie.Tarotem i Aniołami...
Nowy
E-mail Chat Callback SMS 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny

Wróżbita Robert Kowis

Wróżbita Robert Kowis pochodzi z rodziny, której nie jest obcy świat ezoteryki. Wsparciem i mentorem była dla niego jego babcia, która podarowała mu pierwsze karty i...
Nowy
E-mail Chat Callback SMS 700 Kamera Imprezy Salonik
1 2 3 4 5