Serwis powstaje we wsp?pracy z The Times
Baner_10

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) To będzie dzień, w którym na pewno pozbędziecie się złudzeń. Jeśli chcecie jednak pójść naprzód, warto wiedzieć, że często sytuacje bez wyjścia, są tylko takimi pozornie. Każda sytuacja, nawet najtrudniejsza, jest szansą by coś zmienić. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) To będzie dobry dzień ku zbieraniu informacji i wszelkim działaniom robionym „sprytnie. Jednak, żeby tylko ten spryt nie przeszedł w „cwaniakowanie”. Dobrze jest radzić sobie w życiu na własną rękę, ale bez udziału tych „niższych” uczuć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Jeśli jesteście niezdecydowane i nie wiecie jaką decyzję podjąć, dobrze jest w ten udział dołączyć mimo wszystko uczucia oraz intuicję. Kiedy nie podejmujemy żadnej z decyzji, powoduje to niepotrzebne, wewnętrzne napięcie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Wspaniały dzień ku spotkaniom z przyjaciółmi lub innym spotkaniom. Dobrze byłoby odpocząć, zrelaksować się i poprzebywać z osobami, które naprawdę są bliskie. Nie warto „marnować” chwil na rzeczy i sytuacje, w których nie mamy ochoty uczestniczyć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Dzień przyniesie wiele niespodzianek. Może będą wymagać czasu, a może po prostu będą czymś niespodziewanym, ale na pewno warto się „zagłębić” nawet w najprostsze sprawy z udziałem intuicji. Słuchać w swój wewnętrzny głos, który ciągle cichutko szepcze. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Niewielki wpływ na ten dzień, będzie Waszym udziałem, Panny. Mogą Was spotkać wydarzenia losowe, na które niewiele będziecie mieć wpływu, ale z drugiej strony, co z tym zrobicie, będzie już Waszym udziałem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) To będzie dzień pracy, wykonywania obowiązków. Mogą być żmudne, ale każda sytuacja, czy zadanie, rozwija nasze doświadczenie i wnosi coś w nasze życie. Nie traćcie tylko cierpliwości lub nie popadajcie w drobiazgowość. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Czeka Was poczucie „kryzysu”. Z drugiej strony, nawet jeśli dotyczy to sytuacji finansowej, pracy, czy też takiego poczucia w związku, to tak naprawdę, warto w takich sytuacjach poszukać pomocy u kogoś. To może być partner, ale równie dobrze przyjaciel lub zupełnie obca osoba. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Może być chaotycznie, nerwowo. Jeśli w Waszym życiu pojawi się nagle ktoś, kto chce w nim „namieszać”, lepiej z nim zadzierać, a starać się sytuację rozwiązać jak najmniej konfliktowo. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Czekają Was przyjemności zmysłowe, a może nawet spełnienie marzeń? Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Wspaniały, pełen energii i optymizmu dzień! Nic nie będzie w stanie Was „zbić z tropu”. To będzie zdecydowanie Wasz dzień. W związkach nie zabraknie szczerych i ciepłych uczuć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Uwaga na emocje, bo będą bardzo niestabilne i chwiejne. Czeka Was dzień, w którym będziecie pełne uczuć i emocji. Warto jednak przyjrzeć się kontroli nad nimi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
Baner3

Wasze opinie

 • 1
 • 2
 • 3

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Centrum Wsparcia Klienta

 • 22 445 24 04
 • bok@free-pro.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Horoskop miesięczny partnerski

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny partnerski - Lew - Wrzesień 2015 (23.07 - 23.08)

Dla Lwów pozostających w stałych relacjach wrzesień będzie czasem na podjęcie decyzji o legalizacji swojego długoletniego związku. Samotne Lwy niestety po raz kolejny utracą szansę na wejście w stała relację. Źle ocenicie nową znajomość.


 

 Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Tarocistka Magda

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Teraz wolny

Wróżka Sybila

Witam,Jestem Wróżka Sybila. Posługuję się w mojej pracy Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Posiadam również jasnowidzenia. Ukazuję przeszłość, teraźniejszość i...
Nowy Promocja
E-mail Chat SMS Callback 700 Imprezy Salonik Kamera
Zajęty

Moka

Szanowni Państwo,Zapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymaniu się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu...
Teraz wolny
Ekspert_tv

Noma

Nazywam się Noma. Posiadam niezwykły dar. Potrafię wcielić się w Państwa sytuacje i pomóc rozwiązać każdy problem. Ezoteryka od dziecka była moją pasją a także powołaniem. Posługuję się...
1 2 3 4 5