Serwis powstaje we wsp?pracy z The Times

Dziś w programie

Jadwiga

Jadwiga

Witam serdecznie !Zapraszam do odkrywania tajemnic związanych z wyborami w życiu.Jest wiele...
Program na żywo 2015-07-07 o 18:00
Baner_10

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Powinieneś wystrzegać się wszelkiego naciskania i pospieszania spraw. Może też się zdarzyć, że ktoś będzie próbował wywierać na Ciebie nacisk. Zachowaj spokój. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Frustrujące okoliczności mogą dziś zakłócać Twój spokój. Przyda się zwiększona dawka cierpliwości i poczucia humoru. Szczególnie bliscy mogą wymagać za dużo. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Dziś możecie trafić na kogoś, kto z uporem będzie Was przekonywać do Swoich pomysłów. Zachowajcie cierpliwość i postarajcie się nie dyskutować do upadłego. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Dziś lepiej nie angażuj się w żadne dyskusje i unikaj presji. Zachowaj spokój. Możliwy krótki wyjazd służbowy. Nie ufaj jednak niespodziewanym informacjom. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Dopadną Cię smutki i niedyspozycja zdrowotna. Potrzebujesz odpoczynku. Dobry czas na refleksję, co dalej w sprawach, które nie układają się nie po Twojej myśli. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Dobry dzień dla wszelkich spraw, w których liczą się zasady i porządek. Dziś wszystko może trafić na Swoje miejsce, a Ty wyjątkowo komfortowo możesz się poczuć. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Jeśli masz dziś zaplanowany wyjazd służbowy, to uda się i przyniesie spodziewane efekty. Jeśli nie, nie angażuj się dziś pochopnie w żadne projekty. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Doskonały dzień na początek wypoczynku w rodzinnym gronie lub wieczorną zabawę w gronie najbliższych. W sprawach zawodowych raczej stagnacja i nieco znużenia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Albo dziś dopadną Cię stare i ważne sprawy, włącznie z bardzo przeterminowanymi rachunkami, albo zechcesz radykalnie odciąć się od ciążącej Ci przeszłości. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) W sprawach zawodowych uda Ci się dziś pozałatwiać wszystko. Jednak będziesz działać pod presją czasu i okoliczności, co nie wpłynie korzystnie na samopoczucie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Może się zdarzyć, że staniesz dziś twarzą w twarz z wyzwaniem, przed którym do tej pory uciekałeś. Dasz radę, choć nie do końca będziesz zadowolony z efektu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Jeśli odkładałyście ułożenie planu ważnego projektu to dziś jest właściwy dzień. Uda się połączyć intuicję z racjonalizmem. Wykorzystajcie sprzyjającą aurę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
Baner3

Wasze opinie

 • 1
 • 2
 • 3

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Centrum Wsparcia Klienta

 • 22 445 24 04
 • bok@free-pro.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Horoskop miesięczny partnerski

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny partnerski - Lew - Lipiec 2015 (23.07 - 23.08)

Dla Lwów pozostających w stałych relacjach to najlepszy czas na ustabilizowanie sytuacji i sformalizowanie związku przysięgą małżeńską.
Lwy single spotkają w drugiej połowie lipca osobę, której urokowi trudno będzie się oprzeć. Niestety nie uda wam się zbudować poważnego związku.


 

 Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Tarocistka Magda

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Teraz wolny

Wróżka Sybila

Witam,Jestem Wróżka Sybila. Posługuję się w mojej pracy Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Posiadam również jasnowidzenia. Ukazuję przeszłość, teraźniejszość i...
Nowy Promocja
E-mail Chat SMS Callback 700 Imprezy Salonik Kamera
Zajęty

Miriam Sthettner

Zapraszam na seans Tarota. Podpowie jak rozwiązać zawiłe kwestie w codziennym życiu. Tarot Manara rozjaśni sprawy erotyki. Każdy problem ma jakieś rozwiązanie, sztuki dywinacyjne pomogą odnaleźć to...
Nowy
E-mail SMS 700 Kamera Chat Callback Imprezy Salonik
Teraz wolny

Janusz JAsny

Witam Państwa i zapraszam w inny świat - świat do którego wkroczenie może spowodować dreszcze na plecach, lecz… nie musi. Jeśli już…, to nie są to często dreszcze strachu, lecz...
1 2 3 4 5