Serwis powstaje we wsp?pracy z The Times

Dziś w programie

Adrian Tarocista

Adrian Tarocista

Tarocista Adrian już w dzieciństwie potrafił przewidywać nadchodzące zagrożenia i w porę ostrzegać...
Program na żywo dziś o 20:00
Baner_10

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Jesteś szczęśliwy starasz dostosować się do nowej sytuacji, która wniesie wiele dobrego w Twoje życie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Masz dobre plany - no niestety ktoś stara się Ciebie wykorzystać udając przyjaciela. Rozsiewa intrygi wobec Ciebie, chce Ci zaszkodzić. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Sytuacja w pracy może źle wpłynąć na Twoje samopoczucie. Ciekawa propozycja bardzo Cię może zainspirować. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Są bardzo dobre rokowania na przyszłość. Plany związane z małżeństwem mają szansę na pozytywne spełnienie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Będziesz miał decydujący wpływ na realizację zamierzeń, w związku z tym może czekać Ciebie ważna podróż służbowa. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Jeżeli miałaś jakiś problemy zdrowotne - są rokowania na szczęśliwe zakończenie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Masz problem z dokonaniem wyboru. Musisz zdecydować czy chcesz tkwić w starym układzie który jest dla ciebie niekorzystny. Jak długo chcesz ciągnąć taką sytuację. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Jesteś w trudnej sytuacji być może brak Ci środków materialnych na zaspokojenie podstawowych potrzeb. Musisz znaleźć siły żeby ten okres przetrwać a także zaradzić na przyszłość, żeby do takiej sytuacji nie dochodziło. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Porozmawiaj z kimś życzliwym - wyrzuć z siebie żale do całego świata. Kobiety z twojego otoczenia mogą Ci sprawiać pewien problem psychologiczny z którym jest Ci ciężko się uporać. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) W życiu Twoim są ciągłe zmiany dobre a czasami nie zupełnie. Musi jednak tak być takie jest Twoje przeznaczenie. Ambicja zostanie zaspokojona. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Miej kontrolę nad swoim zdrowiem, więcej się wysypiaj. Bliska osoba okaże Ci dużo miłości i ciepła, którego ostatnio potrzebujesz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Jesteś zestresowany i boisz się podejmowania decyzji. Coś się z Tobą dzieje bo ostatnio chodzisz jakiś przygnębiony i struty. Twoje zdrowie uległo pogorszeniu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
Baner3

Wasze opinie

 • 1
 • 2
 • 3

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Centrum Wsparcia Klienta

 • 22 310 23 03
 • biuro@scenicgroup.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Horoskop miesięczny partnerski

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny partnerski - Lew - Lipiec 2016 (23.07 - 23.08)

Lwy w stałych związkach odnowią w miesiącu lipcu swoje przyrzeczenia małżeńskie i zdecydują się na powiększenie rodziny. To dobry czas na spotkania rodzinne, remonty, a także jeśli o tym marzycie na zakup wymarzonego domu. W drugiej połowie lipca wyjedziecie wspólnie z dziećmi do gospodarstwa agroturystycznego, gdzie odpoczniecie na maksa. Wolne Lwy w miesiącu lipcu będą korzystały z życia. Cały miesiąc upłynie wam na imprezach zakrapianych sporą ilością alkoholu, a także przypadkowych kontaktach seksualnych. To nie jest czas na miłość.Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Tarocistka Magda

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Teraz wolny

Erwin


Stały
E-mail Chat Callback SMS 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny

Wróżka Ewa

(R) Mili Państwo -- jestem tutaj dla Was ! Jestem dyplomowanym psychotronikiem. Wróżenie jest moim powołaniem i misją.Jestem parapsychologiem , Mistrzem i Nauczycielem Reiki. Od wielu lat...
Nowy
E-mail Chat Callback SMS 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny
Ekspert_tv

Inessa

TAROT, NUMEROLOGIA, SZEPTUCHA, PRZEWODNIK DUCHOWY Ponad trzydzieści lat służę państwu pomocą jako wróżka. potrafię przewidzieć i przystępnie przedstawić istotne momenty życia, potrafię...
Nowy
Callback 700 Imprezy E-mail Chat SMS Salonik Kamera
1 2 3 4 5