Serwis powstaje we wsp?pracy z The Times

Dziś w programie

Jadwiga

Jadwiga

Witam serdecznie !Zapraszam do odkrywania tajemnic związanych z wyborami w życiu.Jest wiele...
Program na żywo dziś o 18:00
Baner_10

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Pełnia Księżyca. Jeśli zajmujesz się PR, to będziesz dziś w Swoim żywiole. Jeśli nie, to gratulacje, bo staniesz się duszą towarzystwa. Postaraj się nie popadać w narcyzm. Ktoś dziś będzie potrzebować Twoich: optymizmu, radości życia i energii. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Pełnia Księżyca. Nie poddawaj się presji otoczenia, nie bierz na serio humorów i nagłych pretensji. Zachowaj spokój i zdrowy rozsądek. Dziki temu wkrótce postawisz na Swoim zarówno w sprawach zawodowych jak i prywatnych. Cierpliwość to jedna z Twoich największych cnót. Dziś warto się sprężyć i dopiąć najważniejsze sprawy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Pełnia Księżyca. Upór i ślepe działanie przyniosą niesnaski, nieporozumienia i konflikty. Postarajcie się dziś o maksimum dystansu do Siebie, do Świata i do innych. Humor i nieco ciepłej ironii pomogą przetrwać najbardziej napięte chwile. Przy okazji zyskacie w oczach znajomych, współpracowników i rodziny. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Pełnia Księżyca. Dzień pełen wrażeń, emocji i twórczych pomysłów. Jednak to też czas ogromnych napięć i konfrontacji z otoczeniem. Czasem lepiej zostawić rzeczy ich biegowi, niż powiedzieć kilka słów za dużo. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Pełnia Księżyca. Możesz dziś czuć przypływ sił i niemal wszechmocy. Jednak postaraj się nie przesadzać w okazywaniu dumy. Nie oczekuj także, że inni będą podzielać Twoje zaangażowanie w sprawy zawodowe, rodzinne. Postaraj się dziś okazywać empatię i więcej słuchaj, niż mów. Zyskasz szacunek i sympatię. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Pełnia Księżyca. Przyniesie poczucie satysfakcji. Nawet najtrudniejsze sprawy uda Ci się dziś poogarniać tak, że będziesz zadowolona z efektu. Radzę jednak nie brać do Sobie dziś do serca żadnych krytycznych uwag. Ktoś bliski Twemu sercu, duszy potrzebuje Twojego wsparcia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Pełnia Księżyca. Idealny dzień na to, aby zaistnieć towarzysko, pokazać się z najlepszej strony i wywrzeć niezapomniane wrażenie - nawet na tych, którzy Cię już znają od lat. Chwilo trwaj, a Ty Wago, baw się i korzystaj z danej Ci pełni. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Pełnia Księżyca. Dziś poczujesz się znów częścią zespołu, wspólnoty. Może się okazać, że ktoś będzie potrzebować Twojej rady, wsparcia, dobrego słowa. Ty także możesz liczyć na wzajemność w potrzebie. Dobry dzień na wizytę w SPA, masaże i aktywny wypoczynek. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Pełnia Księżyca. Dziś Twoje spokój i opanowanie mogą uratować sytuację w pracy lub na wakacyjnym wypadzie. Nawet jeśli nie wszystko pójdzie po Twojej myśli, to i tak wyjdziesz obronną ręką z opresji towarzyskiej, zawodowej. Wieczorem możliwe miłe spotkanie w większym gronie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Pełnia Księżyca. Świetny dzień na spędzenie go z ukochaną osobą i snucie planów wspólnej przyszłości. W sprawach zawodowych lepiej zachować dystans i zdrowy rozsądek. Ktoś może próbować Cię wciągać w Swoje intrygi, obiecywać złote góry i kraść Twój czas i Twoją energię. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Pełnia Księżyca. Piątek upłynie pod znakiem emocji wszelkich, od euforii do złość. Gdybyś tylko mógł dziś zaszyć się w jakimś miłym miejscu ze szklanicą ulubionego trunku itp.... A tu wszyscy czegoś chcą i to na wczoraj i jakoś inaczej, niż Sobie to zapisałeś... Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Pełnia Księżyca. Dziś macie szansę lepiej zrozumieć naturę PARADOKSU Życia. Im mniej się wysilacie, tym lepiej Wam coś wychodzi. Działanie przez niedziałanie, ironia losu, wróg to najlepszy przyjaciel.... Podobno prawda ma naturę nielogiczną, ale paradoksalną właśnie... Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
Baner3

Wasze opinie

 • 1
 • 2
 • 3

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Centrum Wsparcia Klienta

 • 22 445 24 04
 • bok@free-pro.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Horoskop miesięczny partnerski

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny partnerski - Lew - Lipiec 2015 (23.07 - 23.08)

Dla Lwów pozostających w stałych relacjach to najlepszy czas na ustabilizowanie sytuacji i sformalizowanie związku przysięgą małżeńską.
Lwy single spotkają w drugiej połowie lipca osobę, której urokowi trudno będzie się oprzeć. Niestety nie uda wam się zbudować poważnego związku.


 

 Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Tarocistka Magda

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Teraz wolny

Wróżka Sybila

Witam,Jestem Wróżka Sybila. Posługuję się w mojej pracy Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Posiadam również jasnowidzenia. Ukazuję przeszłość, teraźniejszość i...
Nowy Promocja
E-mail Chat SMS Callback 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny

Selena

Jestem dyplomowaną taro terapeutką,zawsze dążę do przekazywania tego,co widzę,uczciwie.W sposób jasny, bezpieczny i optymistyczny pomagam znaleźć najlepsze rozwiązanie.Tarotem i Aniołami...
Nowy
E-mail Chat Callback SMS 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny

Moka

Szanowni Państwo,Zapraszam wraz ze mną i kartami tarota na spotkanie z przyszłością, kto ma chęć na wycieczkę w przeszłość lub na zatrzymaniu się na dniu dzisiejszym i uważnym go przeanalizowaniu...
1 2 3 4 5