Serwis powstaje we wsp?pracy z The Times
Baner_10

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Uważaj na to co mówisz by nie zranić kogoś. Dzisiejszy dzień upłynie na rozmowach. Spotkasz kogoś kogo dawno nie widziałaś. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Twój upór nie przyniesie dzisiaj nic dobrego. Uważaj na to co robisz by nie zepsuć tego co się zaczęło, postaraj się postępować taktownie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Coś się wydarzy na co nie masz wpływu. Nie uwolnisz się od problemów jeśli będziesz stwarzać takie sytuacje. Zastanów się nad tym. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Dziś możesz spodziewać się odwiedzin. Porozmawiaj i spędź miło czas. Bardzo odprężający dzień, w końcu trochę odpocznij bo ciągle myślisz tylko o pracy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23) Twoja zaborczość nie przyniesie Ci dziś nic dobrego. Dogadaj się z osobom, z którą masz problemy, bo chyba racje jest po jej stronie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Zadbaj o siebie. Dzisiejszy dzień zaplanuj tylko dla siebie. Skorzystaj z relaksu. Idź do spa, na basen. Od dawna potrzebujesz poprzebywać tylko sama ze sobą. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Nie patrz na to co było, zobacz co może być. Pamiętaj, że teraźniejszość tworzy przyszłość. Wiele rzeczy zależy od Ciebie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Dobry dzień na zrobienie porządków. Uważaj na to by nie przeoczyć pewnych spraw. Dzień zawirowań. Na pewno dasz radę, umiesz planować pracę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Bardzo dobry dzień . Twoje plany dzisiaj zostaną wykonane przez Ciebie. Nic nie stanie na przeszkodzie. Uważaj na złamania kości. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Spotkanie z ukochanym bardzo pozytywnie wpłynie na najbliższe dni. Zastanów się na tym co mówi a co myśli. Nie wysyłaj mu sprzecznych sygnałów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Troszkę nudny dzień ale pod koniec będzie dużo lepiej. Nie martw się jeśli coś źle Ci pójdzie, wszystko skończy się dobrze. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Nie mieszaj się w sprawy, które Ciebie nie dotyczą. Dobry dzień na realizacje swoich celów, jesteś o krok od ich realizacji. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
Baner3

Wasze opinie

 • 1
 • 2
 • 3

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Centrum Wsparcia Klienta

 • 22 445 24 04
 • bok@free-pro.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Horoskop miesięczny partnerski

Wybierz znak zodiakuLub ustaw datę swoich urodzin


Horoskop miesięczny partnerski - Lew - sierpień 2014 (23.07 - 23.08)

Teraz powinieneś wreszcie odpocząć, wyciszyć się i zebrać siły na dalsze działanie. Już w połowie miesiąca pojawi się ktoś, kto zechce Cię wspierać i naładuje dobrą energią. Jeśli jesteś z kimś kogo dobrze znasz zarówno z dobrej jak i z nieco gorszej strony i akceptujesz go w całości, to właśnie teraz możesz śmiało decydować się na trwały związek z nim, macie szanse żyć długo i szczęśliwie.Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Wróżka Julianna

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Wybierz rodzaj horoskopu, który Cię interesuje.

Teraz wolny

Wróżka Sybila

Witam,Jestem Wróżka Sybila. Posługuję się w mojej pracy Tarotem, Runami, numerologią oraz wibracjami Anielskimi. Posiadam również jasnowidzenia. Ukazuję przeszłość, teraźniejszość i...
Nowy
E-mail Chat SMS Callback 700 Imprezy Salonik Kamera
Teraz wolny

Elixir

Witaj Wędrowcze!NIEDROGI SMS, CHAT ORAZ TELEFON!Zapraszam do pisania i telefonowania!Zapraszam do mojego Świata Wróżb! Moje przepowiednie to wysoka SPRAWDZALNOŚĆ oraz fachowość.Nie wyjdziesz...
Teraz wolny

EvaJ

Witam, mam na imię Ewa i cygańskie korzenie. Od długiego już czasu zajmuję się ezoteryką: Tarotem, Numerologią klasyczną i wedyjską, analizą karmy, Astrologią.Robię także Psychologiczne Portrety...
1 2 3 4 5